سفره عقد

سفره عقد یکی از مهمترین بخش های برگزاری جشن و مراسم عروسی است. اجزای سفره عقد علاوه بر زیبایی و تزئین دارای معنای مختلفی نیز می باشد که ریشه در فرهنگ نیاکان و گذشتگان ما دارند. چیدن این اجزا در سفره، فضای جشن عروسی شما را بسیار ویژه تر و زیباتر می کند. استفاده از شعمدانی ها در دو طرف آینه ، نقل و سکه و موارد دیگر نیز بر روی سفره طرح زیبایی را ایجاد می نماید. خنچه عقد یکی از سنتی ترین سفره هایی است که اجرا می شود و عروس و داماد پس از جاری شدن خطبه عقد به همدیگر محرم میشوند.این سفره شش جز اصلی دارد که هر کدام نمادی از آرزویی برای عروس و داماد را دارد.

پیشنهاد دیدن صفحه:نور پردازی مراسم عروسی

تشریفات و خدمات مجالس رامیلا با در اختیار داشتن جدیدترین و زیباترین تزئین سفره عقد طبق جدیدترین متد روز دنیا این توانایی را دارد که متناسب با هر نوع سلیقه ای خنچه عقد شما را طراحی و دیزاین می نماید.

سفره عقد خدمات مجالس عروسی

گل آرایی سفره عقد

دیزاین سفره عقد و طراحی سفره عقد می تواند مراحل کسب رضایت عروس و داماد را فراهم نماید و رضایت زوج جوان مهمترین رکن اساسی هر جشن ازدواج می باشد .

سفره عقد بی تردید نیازمند گل آرایی برای جلوه بیشتر دارد. اکثر عروس و داماد ها علاقه مند هستند که سفره عقدی بی نظیر و ویژه داشته باشند و گل آرایی سفره عقد نقشی اساسی در این زیبایی و منحصر به فرد بودن عقد دارد. واقعاً کمتر کسی نسبت به این مسئله بی توجه است زیرا می توان سفره را با هزینه ای کمتر و با استفاده از گل ها به زیباترین و با شکوه ترین شکل ممکن دیزاین کرد.

سفره عقد خدمات مجالس

اجاره و طراحی سفره عقد

قیمت طراحی و قیمت اجاره سفره عقد با هم تفاوت هایی دارند. امروزه زوج های جوان می توانند با مشاوره با موسسات خدمات مجالس انواع سفره عقد مدرن و سنتی را با بهترین قیمت اجاره نمایند.قیمت اجاره و طراحی سفره عقد سنتی و سفره عقد مدرن یا کریستالی بسیار مناسب است که می توانید اجاره نمایید.

اجاره سفره عقد کریستال,اجرای سفره عقد بلور,سفره عقد آینه,خنچه عقد وسط باز,سفره سیلور,فره تمام مجسمه,خنچه رزین,خنچه عقد سنتی,سفره عقد مدرن,سفره کلیسایی,چیدمان سفره عقد روی آب,چیدمان خنچه عقد داخل فضای سبز,چیدمان سفره داخل سالن,چیدمان سفره عقد کلیسایی,برگزاری عقد کلیسایی

سفره عقد