کترینگ عروسی

خدمات مجالس و تشریفات عروسی رامیلا دارای کترینگ عروسی ویژه می باشد که شامل خدمات پذیرایی، میز شام، فینگر فود، انواع سالاد ، کیک و دسر و … میباشد. تشریفات مجالس رامیلا دارای کترینگ اختصاصی میباشد که زیر نظر کارشناس تغذیه فعالیت و نظارت کامل بر روی تمام جزئیات و مواد غذایی و مراحل طبخ غذا داشته.

واژه کترینگ به معنای تهیه و تدارک و سرو غذا برای مراسم ها و مجالس می باشد، سرویس ساده از غذاهای متنوع که با دورچینی زیبا همراه است، که  خود از ویژگی های کترینگ به حساب می آید و البته با توجه به نوع غذا به همراه ترشی، ماست، انواع دسر های میوه ای و نوشیدنی ها سرو می گردد.

کترینگ عروسی

پذیرایی در مجالس

کترینگ مجالس عروسی

از ابتدا بخش پذیرایی در مجالس جزء بخش های پرطرفدار و جذاب یک مجلس عروسی بوده است. معمولا پذیرایی در مجالس، با توجه به اهمیت زیاد و ویژه ای که دارد، توسط موسساتی به نام موسسات تشریفات و پذیرایی مجالس انجام می شود که دارای تخصصی در پذیرایی در مجالس و مراسم ها را دارند. مراسم عقد، عروسی، تولد از جمله مراسم های خاص زندگی افراد هستند و اغلب افراد خواهان این هستند که این مجالس عروسی به بهترین شکل برگزار گردد.

خدمات کترینگ رامیلا برای انواع مجالس با هم متفاوت است. پذیرایی و کترینگ در مجالس آن هم به بهترین شکل و تمیز معمولا از عهده یک نفر بر نمی آید و بهتر آن است که این خدمات به دست یک شرکت و موسسه مجرب کترینگ خدمات مجالس سپرده شود.

کترینگ عروسی

در رستوران ها و سلف سرویس ها از ظرفها و وسایل غذا خوری سالم و بدون شکستگی و لب پریدگی باید استفاده شود و پس از هر بار مصرف به دقت شستشو و گندزدایی شوند. مواد غذایی فاسد نشدنی و یا دیر فاسد شدنی در محلی خشک، تمیز، دارای تهویه کافی و دور از دسترس حشرات و آفات انباری باید نگهداری شوند. کترینگ عروسی و سرو غذا و پذیرایی از اهمیت فراوانی بر خوردار است که عروس و دامادهای عزیز باید در انتخاب کترینگ عروسی و سرو غذا و پذیرایی نهایت دقت را به عمل آورند.

تشریفات رامیلا توانایی طبخ و سرو انواع غذاهای ایرانی, انواع غذاهای فرنگی, انواع غذاهای دریایی, انواع فینگرفود ها, انواع غذاهای سنتی,انواع غذاهای محلی, انواع خورشت ها, انواع کبابها, انواع بریانی ها, انواع سالادها, انواع دسر ها و … توسط سر اشپزهای ماهر و کادر مجرب و بهترین مواد را دارد.